top of page

Zeytin Sevgisi

Değerli Dostlarımız;
 
Rüzgarın, güneşin, yağmurun katkıları ile bahçemizin toprağında sevgi ile büyüyen zeytin ağaçlarımızın hasad vaktinin geldiği haberini yeşilden siyaha dönen zeytinlemizin dilinden öğrendik.
Öncelikle erken hasat zeytinyağının tadını bilenler için ve en şifalı zeytin yağı olarak nitelenen "erken hasat zeytinyağımızı" ve çok az miktarda kalamata zeytin yağımızı sizler için hazır ediyoruz.
Zeytin ve zeytinyağı tüketiminin faydalarını bilen dostlarımıza doğru ürünlerimizi hazırlama telaşı içindeyiz.
Sizlerin geçen yıllarda zeytinyağımıza yaptığınız övgülere paralel; ek taleplerinizi imkanlarımızdan dolayı karşılamada yetersiz kalmıştık.
Bu sene sizlerden aldığımız önerilerle; kısıtlı miktarda ürettiğimiz "Tek Bahçe" ve "Erken Hasat zeytinyağımızı" her aile için 8-10 Litre zeytinyağını hazır etmeye başladık.
Bu nedenle ön siparişlerinizi bize iletebilirseniz memnun oluruz. Ürünleriniz hazır edilip teslim adreslerinize ulaştırılacaktır.
Gıdanız şifanız olsun.

Takı Yapma Hikayemiz

Bir dönüşüm projesi olarak başladı.. Acaba zeytin çekirdeklerini  nasıl dönüştürebiliriz fikrini geliştirdik. Taneleri ile şifa kaynağı olan zeytinleri şimdi de güzel ve incelikli tasarımlarla sizleri süsleyen bir sonuca doğru  keyifle  dönüştürmeye başladık. Dilerim beğenilerinizi sağlayabiliriz. Sizlerinde önerileri ile nice güzel eseri  meydana getirebiliriz. Sevgimiz ve ilgimiz zeytin  ve sizin için...

bottom of page